Akcija!

Gucci GG0092S 001 black black grey 55 Akiniai nuo saulės Moterims

152.00

NETURIME, SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Aprašymas

Gucci GG0092S 001 black black grey 55 Akiniai nuo saulės Moterims. Kolekcijoje derinamos stilingos akinių formos su plačia spalvų palete.
Akinių lęšio plotis 55 Tarpnosė 18 Kojelės ilgis 140

48 Valandų pristatymas

48 Valandų pristatymas

Gamintojo garantija

Gamintojo garantija

Pinigų grąžinimo garantija

Pinigų grąžinimo garantija

GUCCI DĖKLAI

 • MiYOSMART

  MiyoSmart

  Akinių lęšius su technologija D.I.M.S.

   

   

  MiyoSmart akinių lęšius su technologija D.I.M.S.

  HOYA korporacija ir Honkongo politechnikos universitetas bendradarbiavo kurdami naujus akinių lęšius trumparegystės kontrolei. Po daugelio metų mokslinių tyrimų ir klinikinių tyrimų, HOYA korporacija ir Honkongo politechnikos universitetas sukūrė revoliucinius akinių lęšius, pagrįstus „Defocus Incorporated Multiple Segment Technology“ technologija (D.I.M.S. technologija). Produktas buvo apdovanotas pagrindiniu prizu bei aukso medaliu 46-ojoje tarptautinėje išradimų parodoje, vykusioje 2018 m. balandžio mėn. Ženevoje.

  Nauji lęšiai, kurie atrodo beveik kaip įprasti korekciniai lęšiai, buvo pristatyti kompanijos HOYA kovo simpoziume Šanchajuje. Balandžio mėnesį Honkonge kompanija surengė dar vieną trumparegystės kontrolės defopozės teorijos ir klinikinių rezultatų simpoziumą.
  Taip pat gegužę HOYA fakultetas Budapešte surengė Tarptautinį trumparegystės simpoziumą.

  „MiyoSmart“ lęšiai su D.I.M.S. technologija susideda iš centrinės optinės zonos, skirtos regėjimo nuotoliui koreguoti (trumparegystė ir astigmatizmas), ir ją supančio kelių segmentų zonos, užtikrinančios nuolatinį trumparegišką defokusavimą ir besitęsiančios iki vidurinės lęšio periferijos. Lęšiai suteikia aiškų regėjimą ir tuo pačiu sukuria trumparegį fokusavimą regėjimui visais atstumais. Tai darydamas objektyvas naudoja natūralų mechanizmą, vadinamą „emmetropizacija“, kuriuo akies obuolys prisitaiko ir keičia savo formą, kad vaizdas būtų fokusuojamas, kaip tai daroma įprasto regėjimo atveju.

  Dvejų metų dvigubai aklas tyrimas*, kuriame dalyvavo 160 kinų vaikų su trumparegyste, parodė, kad dėvint šiuos defokusinius akinius, labai sulėtėjo trumparegystės progresavimas ir ašinis akies obuolio pailgėjimas. Buvo įrodyta, kad vaikams, kurie kasdien naudoja „MiyoSmart“ lęšius su D.I.M.S. technologija, trumparegystė progresavo 60% lėčiau, o 21,5% vaikų trumparegystė visiškai sustojo. Tyrimo metu gauti duomenys įtikinamai įrodo naujų lęšių nešiojimo efektyvumą trumparegystės progresavimui slopinti.

  Miyosmart lęšiai – tai lengvas, efektyvus ir neinvazinis trumparegystės progresavimo valdymo būdas.

  *dvigubai aklas tyrimas – toks klinikinis atsitiktinių imčių tyrimas, kai nei tyrėjas, nei tiriamasis nežino, kuriai grupei (poveikio ar kontrolinei) priklauso tiriamasis.


  Read more

   

   

  Papildoma informacija

  Prekės ženklas

  Modelis

  Spalva

  Akinių lęšio plotis

  Lytis

  ,

  Akinių tipas

  ,

  Kaina be nuolaidos