Christian Dior akiniai

Christian Dior | Rafinuotumas, modernumas ir techniškumas. Christian Dior saulės akiniai bei akinių rėmeliai patenkina jaunų žmonių poreikius. Ypatingi akiniai ir visų pirma labai didelės formos veda jaunus žmones iš proto.

  • Daugiau

    DIOR – tai kompanija, kurios pristatinėti nereikia. Mados lyderiai Dior, karaliauja ir optikos pasaulyje. Diktuodami naujas akinių formų ir spalvų tendencijas, jie kiekvieną sezoną pristato niekur anksčiau nematytas saulės akinių kolekcijas.
    Christian Dior – aukštosios mados namų ženklas, apjungiantis eleganciją ir šiuolaikines tendencijas. Dior akinių kolekcija išsiskiria savo prabanga, drąsiomis linijomis ir pabrėžtinai ryškiu moteriškumu.
    Christian Dior Moteriški akiniai ir vyriški akiniai | Tai nesenstančio žavesio kvintesencija su išskirtine ir šiuolaikiška kūryba, išlaikant požiūrį į prestižą ir naujoves. Todėl jis išlieka žymiausiu prekės ženklu tarp prabangių saulės akinių ir akinių rėmėlių gamintojų.
    Italijoje 35 metų patirtį turinti optika Estheroptica akiniai maloniai kviečia visus į naują elektroninę optikos parduotuvę. Trecia-akiniu originaluma ir kokybe garantuoja musu buvimas Italijos rinkoje nuo 1980m. EstherOptica geriausio prekės ženklo saulės akiniai bei akinių rėmeliai už geriausią kainą. Daugiau nei 7000 saulės akiniai bei akinių rėmeliai. Pas mus išsirinksite rėmelius su įskaičiuotais aukštos kokybės korekciniais lęšiais už tikrai patrauklią kainą. EstherOptica akiniai viena iš madingiausių optikos sektoriuje akinių, saulės akiniai ir akinių rėmeliai parduotuvė. Mūsų parduotuvėje rasite ne tik Christian Dior akiniai Moteriški akiniai ir vyriški akiniai bet 7000 originalių firminių saulės akiniai ir akinių rėmeliai. Prekėms taikoma oficialių gamintojų garantija. EstherOptica Stilingi italų akiniai. Vienas iš mados akinių optikos sektoriuje. Geriausi Moteriški Akiniai nuo saulės ir vyrams akiniai už geriausią kainą.

Rodoma 1–9 iš 67