kortelė Linksmų Šv. Kalėdų!

10.00475.00

Produkto kodas: Dovanų3 Kategorija:

Aprašymas

Dovanokite laisvę išsirinkti trokštamus akinius! “Estheroptica” dovanų čekis nustebins kiekvieną, besirūpinantį savo stiliumi!

TAISYKLĖS
1. Kadangi suteikiame galimybę panaudoti dovanų čekį kelis kartus iki paskutinio cento (ko nerasite kitose optikose), dovanų čekio vertė mažėja -5%. Pavyzdžiui: Dovanų čekis sumai 200€ už juos galite išsirinkti bet kurią prekę, kurios vertė 190€(200£-5%). Dovanų čekio likutį bet kada galite patikrinti čia:

Tikrinti dovanų čekio likutį

2. Dovanų čekis galioja: akinių rėmeliams, saulės akiniams, akinių lęšiams, kontaktiniams lęšiams ir jų priežiūros priemonėms, aksesuarams.
3. Dovanų čekis negali būti grąžinamas, pratęsiamas, keičiamas į naują (pametimo ar kitokio praradimo atveju) ar keičiamas į grynuosius pinigus.
4. Jei Dovanų čekiu atsiskaitoma suma yra didesnė nei Dovanų čekyje nurodyta nominali jo vertė, skirtumą klientas turi primokėti.
5. Jei Dovanų čekiu atsiskaitoma suma yra mažesnė nei Dovanų čekyje nurodyta, likutį galima panaudoti sekančiam apsipirkimui.
6. Dovanų čekį klastoti, kopijuoti, dauginti, taip pat panaudoti ar jį įgyti bet kokiu kitu neteisėtu būdu yra griežtai draudžiama. Asmenys, neteisėtai naudojantys Dovanų čekius gali būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 182, 300 bei kitus straipsnius.
7. Klientas yra atsakingas už tinkamą unikalaus Dovanų čekio numerio (pateikiamas Dovanų čekyje) saugojimą ir prisiima visišką atsokomybę už Dovanų čekio panaudojimą.
8. Kilus papildomiems klausimams dėl Dovanų čekio, kreipkitės el. paštu: [email protected]