Gucci akiniai

Gucci akiniai moterims ir vyrams! Tai nesenstantis zavesys,klasika tapes prekinis zenklas,tarp kitu prabangiu akiniu gamintoju.

  • Daugiau

    Ikoniški, matyti filmuose, žengiantys raudonu kilimu ir, žinoma, gatvėse. Tai modernus menas, atrastas Florencijoje, dar 1921-aisiais. Plačioje akinių dizaino paletėje dominuoja klasikiniai atspalviai ir prieštaringai ryškios spalvos, gėlės, ikoniniai „Gucci” raštai bei žėrintys kristalai.
    Italijoje 35 metų patirtį turinti optika Estheroptica maloniai kviečia visus į naują elektroninę optikos parduotuvę. Akiniu originaluma ir kokybe garantuoja musu buvimas Italijos rinkoje nuo 1980m. EstherOptica geriausio prekės ženklo saulės akiniai bei akinių rėmeliai už geriausią kainą. Daugiau nei 7000 saulės akiniai bei akinių rėmeliai. Pas mus išsirinksite rėmelius su įskaičiuotais aukštos kokybės korekciniais lęšiais už tikrai patrauklią kainą. EstherOptica viena iš madingiausių optikos sektoriuje akinių, saulės akiniai ir akinių rėmelių parduotuvė. Mūsų parduotuvėje rasite ne tik Gucci,bet 7000 originalių firminių saulės akiniai ir akinių rėmelių. Prekėms taikoma oficialių gamintojų garantija. EstherOptica Stilingi akiniai moterims ir vyrams už geriausią kainą.

Rodoma 1–9 iš 316