ITALIA INDEPENDENT akiniai

ITALIA INDEPENDENT akiniai moterims ir vyrams! Tai nesenstantis zavesys,klasika tapes prekinis zenklas,tarp kitu prabangiu akiniu gamintoju.

  • Daugiau

    “Būti nepriklausomu reiškia kasdien rašyti savo istoriją pačiam”
    Italia Independent yra kūrybingas ir stilingas ženklas, skirtas laisviems ir nepriklausomiems individams, kurie savo gyvenime derina madą su dizainu ir tradiciją su inovacija.
    Italia Independent siekia atnaujinti “Pagaminta Italijoje” sąvoką. Performuodama klasikines akinių gamintojų ikonas ir kurdama gyvenimo būdo produktus Italia Independant plačiai skleidžia itališkąjį stilių mūsų globaliame pasaulyje.
    Italijoje 35 metų patirtį turinti optika Estheroptica maloniai kviečia visus į naują elektroninę optikos parduotuvę. Akiniu originaluma ir kokybe garantuoja musu buvimas Italijos rinkoje nuo 1980m. EstherOptica geriausio prekės ženklo ITALIA INDEPENDENT saulės akiniai bei akinių rėmeliai už geriausią kainą. Daugiau nei 7000 saulės akiniai bei akinių rėmeliai. Pas mus išsirinksite rėmelius su įskaičiuotais aukštos kokybės korekciniais lęšiais už tikrai patrauklią kainą. EstherOptica viena iš madingiausių optikos sektoriuje akinių, saulės akiniai ir akinių rėmelių parduotuvė. Mūsų parduotuvėje rasite ne tik ITALIA INDEPENDENT,bet 7000 originalių firminių saulės akiniai ir akinių rėmelių. Prekėms taikoma oficialių gamintojų garantija. EstherOptica Stilingi akiniai moterims ir vyrams už geriausią kainą.

Rodoma 1–9 iš 676