Miu Miu akiniai

Miu Miu Moteriški ir vyriški akiniai kolekcija – Italijos mados namai, įkurti dar 1925 metais. Miu MIu akinių kolekcijoje derinamos stilingos akinių rėmelių formos su plačia spalvų palete.

 • Daugiau

  Miu Miu – tai itališkas aukštosios mados vardas, itin artimas Pradai, tačiau nuo 1993 m. atskirai klestintis visame pasaulyje.
  Miu Miu akiniai išsiskiria išraiškingu dizainu ir įdomiomis detalėmis.
  Gaminant Miu Miu akinius naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos.
  Miu Miu moteris – užtikrinta, laisva ir besirenkanti naujausias mados tendencijas, akinių stilius puikiai išreikš Jūsų alternatyvų ir tvirtą charakterį.
  Italijoje 35 metų patirtį turinti optika Estheroptica akiniai maloniai kviečia visus į naują elektroninę optikos parduotuvę. Trecia-akiniu originaluma ir kokybe garantuoja musu buvimas Italijos rinkoje nuo 1980m. EstherOptica geriausio prekės ženklo saulės akiniai bei akinių rėmeliai už geriausią kainą. Daugiau nei 7000 saulės akiniai bei akinių rėmeliai. Pas mus išsirinksite rėmelius su įskaičiuotais aukštos kokybės korekciniais lęšiais už tikrai patrauklią kainą. EstherOptica akiniai viena iš madingiausių optikos sektoriuje akinių, saulės akiniai ir akinių rėmeliai parduotuvė. Mūsų parduotuvėje rasite ne tik Miu Miu Moteriški ir vyriški akiniai kolekcija bet 7000 originalių firminių saulės akiniai ir akinių rėmeliai. Prekėms taikoma oficialių gamintojų garantija. EstherOptica Stilingi italų akiniai. Vienas iš mados akinių optikos sektoriuje. Geriausi Moteriški Akiniai nuo saulės ir vyrams akiniai už geriausią kainą.

Rodoma 1–9 iš 105