Oakley akiniai

Oakley Moteriški ir vyriški akiniai | Tai nesenstančio žavesio kvintesencija su išskirtine ir šiuolaikiška kūryba, išlaikant požiūrį į prestižą ir naujoves. Todėl jis išlieka žymiausiu prekės ženklu tarp prabangių saulės akinių ir akinių rėmėlių gamintojų.

  • Daugiau

    Oakley kompanija buvo įkurta 1975 Foothill Ranch, Kalifornijoje. Ši amerikiečių kompanija gamina sportinę ir laisvalaikio aprangą bei aksesuarus. Gaminamų daiktų spektras itin platus – akiniai slidininkams ir snieglentininkams, laikrodžiai, drabužiai, kuprinės, batai, optiniai rėmeliai ir kiti priedai. OAKLEY akinius gamina nuo 1975 metų ir yra viena žinomiausia įmonė savo srityje. Mokslininkų grupė nuolatos dirba prie šių akinių, kad padarytų juos novatoriškais, išskirtiniais bei patogiais.
    Pasirenkant sudėtingas medžiagas naujoje Oakley akiniai kolekcijoje sujungiami šiuolaikiškas jausmas, retro estetika ir neprilygstamas dizainas. Šis dizainas padėjo Oakley tapti žymiu akinių gamintoju.

    Italijoje 35 metų patirtį turinti optika Estheroptica akiniai maloniai kviečia visus į naują elektroninę optikos parduotuvę. Trecia-akiniu originaluma ir kokybe garantuoja musu buvimas Italijos rinkoje nuo 1980m. EstherOptica geriausio prekės ženklo saulės akiniai bei akinių rėmeliai už geriausią kainą. Daugiau nei 7000 saulės akiniai bei akinių rėmeliai. Pas mus išsirinksite rėmelius su įskaičiuotais aukštos kokybės korekciniais lęšiais už tikrai patrauklią kainą. EstherOptica akiniai viena iš madingiausių optikos sektoriuje akinių, saulės akiniai ir akinių rėmeliai parduotuvė. Mūsų parduotuvėje rasite ne tik Oakley Moteriški ir vyriški akiniai bet 7000 originalių firminių saulės akiniai ir akinių rėmeliai. Prekėms taikoma oficialių gamintojų garantija. EstherOptica Stilingi italų akiniai. Vienas iš mados akinių optikos sektoriuje. Geriausi Moteriški Akiniai nuo saulės ir vyrams akiniai už geriausią kainą.

Rodoma 1–9 iš 195