Prada Linea Rossa akiniai

Prada Linea Rossa: Moteriški ir vyriški akiniai | Tai nesenstančio žavesio kvintesencija su išskirtine ir šiuolaikiška kūryba, išlaikant požiūrį į prestižą ir naujoves. Todėl jis išlieka žymiausiu prekės ženklu tarp prabangių saulės akinių ir akinių rėmėlių gamintojų.

 • Daugiau

  Prada – tai itališkas aukštosios mados prekinis ženklas, gyvuojantis daugiau nei šimtmetį. Tai ženklas, kuris puikiai atspindi Italijos kultūrą ir tradicijas.
  Prada moterys ir vyrai yra inovatyvūs, pasitikintys savimi, žinantys ko nori iš savęs ir šiek tiek ekstravagantiški. Jie itin kreipia dėmesį į rafinuotą dizainą ir teikia pirmenybę naujausioms mados tendencijoms.
  Prada akiniams būdingos futuristinės tendencijos, susipynusios su šiuolaikiniu dizainu.
  Pasirenkant sudėtingas medžiagas naujoje Prada Linea Rossa akiniai kolekcijoje sujungiami šiuolaikiškas jausmas, retro estetika ir neprilygstamas dizainas. Šis dizainas padėjo Prada Linea Rossa tapti žymiu akinių gamintoju.

  Italijoje 35 metų patirtį turinti optika Estheroptica akiniai maloniai kviečia visus į naują elektroninę optikos parduotuvę. Trecia-akiniu originaluma ir kokybe garantuoja musu buvimas Italijos rinkoje nuo 1980m. EstherOptica geriausio prekės ženklo saulės akiniai bei akinių rėmeliai už geriausią kainą. Daugiau nei 7000 saulės akiniai bei akinių rėmeliai. Pas mus išsirinksite rėmelius su įskaičiuotais aukštos kokybės korekciniais lęšiais už tikrai patrauklią kainą. EstherOptica akiniai viena iš madingiausių optikos sektoriuje akinių, saulės akiniai ir akinių rėmeliai parduotuvė. Mūsų parduotuvėje rasite ne tik Prada Linea Rossa Moteriški ir vyriški akiniai bet 7000 originalių firminių saulės akiniai ir akinių rėmeliai. Prekėms taikoma oficialių gamintojų garantija. EstherOptica Stilingi italų akiniai. Vienas iš mados akinių optikos sektoriuje. Geriausi Moteriški Akiniai nuo saulės ir vyrams akiniai už geriausią kainą.

Rodoma 1–9 iš 14