Akiniai Naujos kolekcijos 2024
Skip to main content
Stellest lęšiai trumparegystės kontrolei

Stellest™ Essilor®
lęšiai trumparegystės kontrolei

Galime pagaminti akinius su šiais lęšiais:

 • Įdedame juos į Jūsų turimus rėmelius
 • Galite rinktis iš mūsų turimų rėmelių, mūsų pasiūlymas su dešimt rėmelių pasimatavimui žiūrėti čia

Vaikų trumparegystė tampa vienu iš didžiausių regėjimo sutrikimų – šiandien pakoregavus vaiko regėjimą vieno židinio korekciniais akiniais, rytoj trumparegystė vis tiek gali pablogėti, o tai gali turėti įtakos jo regėjimui ateityje.

Stellest™ lęšiai yra geriausias Essilor® sprendimas jūsų vaiko trumparegystės gydymui ir kliniškai įrodytas kaip efektyvus miopijos progresavimo stabdymo metodas.

Estheroptica Akiniai

Stellest™  lęšių privalumai

Miopijos korekcija

Jūsų vaikas mato taip pat ryškiai kaip ir su vieno židinio lęšiais

Miopijos kontrolė

Progreso lėtinimas vidutiniškai iki 67% lyginant su vieno židinio lęšiais

Puiki išvaizda

Estetiški, saugūs, lengvai priderinami bet kuriems rėmeliams

Ne tik koreguokite trumparegystę – valdykite ją

Stellest™ lęšiai yra revoliucinė Essilor® naujovė, skirta sulėtinti vaikų trumparegystės progresavimą. Essilor® Stellest™ lęšiai nešiojami 12 valandų per dieną, lėtina trumparegystės progresavimą vidutiniškai 67 %, lyginant su vieno židinio lęšiais.

Stellest lęšiai trumparegystės kontrolei

Patirkite skirtumą su Stellest™ lęšiais

Essilor® Stellest™ lęšiai buvo sukurti, naudojant išskirtinę ir naujovišką technologiją, pavadintą H.A.L.T (Highly Aspherical Lenslet Target). H.A.L.T technologija susideda iš 1021 nematomų mikrolęšių, paskirstytų per 11 žiedų, derinio . Šis žiedų derinys sukuria galingą signalą prieš tinklainę ir veikia kaip skydas, saugantis nuo akies pailgėjimo.

Lęšiai gaminami iš specialios Airwear medžiagos, kurią taip naudoja NASA astronautų šalmų skydeliams

Lęšiai gaminami iš specialios Airwear medžiagos, kurią taip naudoja NASA astronautų šalmų skydeliams. Tai labai patvarus 1,59 indekso polikarbonatas, atlaikantis 150m/s skriejančios kietos dalelės smūgį – smūgio metu lęšis įdumba, bet nesuskyla į daleles, galinčias pažeisti akį. Taip pat lęšis padengtas specialia Crizal Kids danga, saugančia nuo UV spindulių.

Moksliniai Stellest™ įrodymai

Moksliniai Stellest™ įrodymai

* Essilor® tyrimų ir plėtros komanda  kartu su pagrindiniu partneriu Kinijoje Wenzhou Medicinos universitetu atliko 2metus trukusius tyrimus. Tyrimų rezultatai parodė, kad vaikams, kurie 12val. kasdien nešiojo Stellest™ lęšius lyginant su vaikais, kurie nepertraukiamai kasdien nešiojo vieno židinio lęšius, trumparegystės progresavimas sumažėjo 67 %. Ašinio akies obuolio pailgėjimas, lyginant su vaikais, nešiojančiais įprastus vieno židinio lęšius, sulėtėjo 60%.

  • 9 iš 10 vaikų, nešiojančių Essilor® Stellest™ lęšius, akių augimas buvo toks pat arba lėtesnis nei vaikų, neturinčių trumparegystės.
  • 2 iš 3 vaikų iki pasirenkant Stellest™ lęšius, buvo reikalinga kasmet koreguoti regėjimą.

  * 2 metų trukmės, kontroliuojamo, atsitiktinių imčių, dvigubai aklo klinikinio tyrimo, kuriame dalyvavo 54 trumparegiai vaikai, nešiojantys Stellest™ lęšius, ir 50 trumparegių vaikų, nešiojančių vieno židinio lęšius, rezultatai. Rezultatai pagrįsti 32 vaikų, kurie patvirtino nešiojantys Stellest™ lęšius bent 12 valandų per dieną, kiekvieną dieną rezultatais.

  Ar Stellest lęšiai tinka mano vaikui?

  Ar Stellest lęšiai tinka mano vaikui?

  Šiandien dauguma trumparegių vaikų nešioja standartinius oftalmologinius lęšius, kurie koreguoja tik trumparegystę. Stellest™ lęšiai ne tik koreguoja trumparegystę, bet ir kontroliuoja jos progresavimą. Kuo jaunesniam vaikui išsivysto trumparegystė, tuo labiau ji vystosi ir stiprėja.

  * Oftalmologo nuožiūra Stellest™ lęšiai rekomenduojami 6–16 metų vaikams.

  * 100 % vaikų visiškai prisitaiko prie Stellest™ lęšių per savaitę.

  Headquarters Representative office - MB Estheroptica Lietuva,  Įmonės kodas 305442801 PVM mokėtojo kodas LT100016315916

  Copyright © 2020 Estheroptica Italy  | Powered by: The Digital World

  0
  Open chat
  1
  Need help?
  Hello
  Can we help you?