Pristatymo-grąžinimo sąlygos

Keitimas ir grąžinimas

Jei esate registruotas vartotojas, tvarkykite grąžą su mano paskyra ARBA ATSISIŲSKITE FORMĄ
Klientas turi teisę per 14 dienų (skaičiuojant nuo gavimo dienos) grąžinti prekę. Kurjerio kvitas yra prekės pristatymo datos patvirtinimas. Grąžinamos prekės turi būti nepanaudotos ir nepažeistos. Vienas iš reikalavimų – išsaugokite originalią pakuotę. Jei norite grąžinti ar keisti akinius nuo saulės ar rėmelius per 14 dienų nuo įsigijimo dienos, reikalaujame, kad grąžintumėte visą gaminį. Įskaitant pakuotę, akinių dėklą, viską, kas buvo pakuotės viduje, bet kokias valymo šluostes ir visus identifikavimo lipdukus arba etiketes. Kitaip tariant, produktas turi būti lygiai toks pat, kaip ir gavus. Produkto komplektacija grąžinimui nepilna, jei trūksta bent vieno iš šių elementų. Prekių atgal nepriimame, jei trūksta kažko iš komplektacijos arba daiktas yra sugadintas. Taip pat būtina pridėti pirkimo sąskaitą- faktūrą ( invoice).
Korekciniai akiniai yra medicinos prietaisai (priemonės), pagaminti pagal vartotojo individualų užsakymą, todėl už įsigytus ir nenešiotus, kokybiškus akinius, kurie nepatinka dėl spalvos, formos ir t.t., pinigų grąžinimas negalimas. Kitos negrąžinamos prekės: spalvoti kontaktiniai lęšiai, atidarytos kontaktinių lęšių pakuotės ir bet kokia kita jau panaudota prekė.
Grąžindamas klientas privalo raštu nurodyti, dėl kokios priežasties grąžinama prekė. Grąžinimas be priežasties negalimas.

Grąžinimo būdas: Pirkėjas apmoka visas grąžinimo išlaidas siunčiant pardavėjo nurodytu adresu. Įrodymas, kad išsiuntėte grąžinamas prekes – grąžinamos siuntos sekimo kodas arba registracijos numeris. Visada įsitikinkite, kad jį turite, nes jo gali prireikti, jei kiltų kokių nesklandumų su grąžinamu siuntiniu.

Ant kiekvienos mūsų prekės uždėta speciali etiketė su įmonės ženklu. Nuėmus ją ar kitaip pažeidus prekės grąžinimas negalimas.

Estheroptica grąžina kliento sumokėtą sumą į jo nurodytą banko sąskaitą.

Adresas grąžinimui:
Estheroptica MB J. Tallat-Kelpšos gatvė 5, Marijampolė, LT-68152

Bendrosios sutarties nuostatos taikomos komercinio sandorio, įvykdyto mūsų tinklapyje, atveju.

Ar jums reikia pagalbos?

+370 608 64 146

Telefono numeris

Skambinti

info@estheroptica.lt

Norėdami gauti daugiau informacijos, atsiųskite el. laišką

rašyti

Slapukų politika | Privatumo politika

Copyright © 2020 Estheroptica | Marijampolė Lietuva,  Įmonės kodas 305442801 | Powered by: The Digital World