Pristatymo-grąžinimo sąlygos

Keitimas ir grąžinimas

Jei esate registruotas vartotojas, tvarkykite grąžą su MANO PASKYRA arba ATSISIŲSKITE FORMĄ
Klientas turi teisę per 14 dienų (skaičiuojant nuo gavimo dienos) grąžinti prekę. Kurjerio kvitas yra prekės pristatymo datos patvirtinimas. Grąžinamos prekės turi būti nepanaudotos ir nepažeistos. Vienas iš reikalavimų – išsaugokite originalią pakuotę. Jei norite grąžinti ar keisti akinius nuo saulės ar rėmelius per 14 dienų nuo įsigijimo dienos, reikalaujame, kad grąžintumėte visą gaminį. Įskaitant pakuotę, akinių dėklą, viską, kas buvo pakuotės viduje, bet kokias valymo šluostes ir visus identifikavimo lipdukus arba etiketes. Kitaip tariant, produktas turi būti lygiai toks pat, kaip ir gavus. Produkto komplektacija grąžinimui nepilna, jei trūksta bent vieno iš šių elementų. Prekių atgal nepriimame, jei trūksta kažko iš komplektacijos arba daiktas yra sugadintas. Taip pat būtina pridėti pirkimo sąskaitą- faktūrą ( invoice).
Korekciniai akiniai yra medicinos prietaisai (priemonės), pagaminti pagal vartotojo individualų užsakymą, todėl už įsigytus ir nenešiotus, kokybiškus akinius, kurie nepatinka dėl spalvos, formos ir t.t., pinigų grąžinimas negalimas. Kitos negrąžinamos prekės: spalvoti kontaktiniai lęšiai, atidarytos kontaktinių lęšių pakuotės ir bet kokia kita jau panaudota prekė.
Grąžindamas klientas privalo raštu nurodyti, dėl kokios priežasties grąžinama prekė. Grąžinimas be priežasties negalimas.

Keitimo bei pažeistos prekės grąžinimo būdas:

Gavęs pažeistą prekę pirkėjas turi pranešti apie tai gavimo dieną ir nedelsiant atsiųsti sugadintos ar pažeistos prekės nuotraukas el. paštu bei per 14 dienų nuo gavimo dienos išsiųsti pardavėjui.
1. Norint pakeisti pažeistą prekę į kitą, sugadintos prekės grąžinimo ir naujos pakeistos prekės pristatymo išlaidas padengia Estheroptica. 
2. Kai pirkėjas pageidauja grąžinti pažeistą prekę, nekeičiant jos kita, Estheroptica grąžina visą sumokėtą sumą už prekę.
 
Gavę prekę ir patikrinę pažeidimus, pervedame sumokėtą sumą į nurodytą banko sąskaitą.

Grąžinimas dėl bet kokios su pirkėju susijusios priežasties:

Pirkėjas apmoka visas pristatymo-grąžinimo išlaidas. 
Gavę prekę ir patikrinę komplektaciją bei prekės kokybę, pervedame sumokėtą sumą į nurodytą banko sąskaitą (remiantis Europos sąjungos vartotojų teisės aktais pristatymo mokestis negrąžinamas).
Prekės grąžinamos pardavėjo nurodytu adresu.
Grąžinimas vykdomas tik per kurjerių tarnybą (ją savo nuožiūra pasirenka siuntėjas). Grąžinimas registruota pašto siunta ar bet kokiu kitu būdu negalimas. Grąžintų prekių išsiuntimo įrodymas – prekės sekimo kodas arba registracijos numeris. Visada įsitikinkite, kad jį turite, nes jums gali prireikti, jei iškiltų problemų dėl grąžinto paketo.

***Kiekvienas mūsų produktas turi specialią etiketę su įmonės logotipu. Produkto negalima grąžinti, jei etiketė pašalinta ar kitaip sugadinta.

Stilingi Itališki Akiniu remeliai

Estheroptica grąžina kliento sumokėtą sumą į jo nurodytą banko sąskaitą.

Adresas grąžinimui:

Estheroptical srl Via Tiburtina Valeria km 112.500 67068 Cappelle dei Marsi (AQ) Italy

Bendrosios sutarties nuostatos taikomos komercinio sandorio, įvykdyto mūsų tinklapyje, atveju.

Apsipirkimo Europoje taisyklės

Ar jums reikia pagalbos?

+370 608 64146

Telefono numeris

Skambinti

info@estheroptica.lt

Norėdami gauti daugiau informacijos, atsiųskite el. laišką

rašyti

Slapukų politika | Privatumo politika

Copyright © 2020 Estheroptica Italy - Headquarters | Representative office - MB Estheroptica Lietuva,  Įmonės kodas 305442801 | Powered by: The Digital World

Gaukite 10 eurų nuolaidą

Kupono kodas