Carrera akiniai

Carrera akiniai: Moteriški ir vyriški akiniai kolekcija. Dėl istorinių detalių, rafinuotos formos ir užtemdytų lęšių naujosios Carrera Akiniai kolekcijos modeliai tampa pagrindiniu aksesuaru, užtikrinančiu išskirtinę išvaizdą. Taigi, ar esate pasirengęs išreikšti save?

  • Daugiau

    „Aistra gyvenimui yra kupina daugybės jaudinančių patirčių” – pagrindinis prekių ženklo „Carrera” šūkis, kurio vardas optikos pasaulyje žinomas nuo 1956-ųjų. Šio prekių ženklo akinius renkasi aktyvūs žmonės, mylintys ir tikintys tuo, ką daro, puikiai besijaučiantys savame kailyje ir ištikimi patys sau.
    Italijoje 35 metų patirtį turinti optika Estheroptica akiniai maloniai kviečia visus į naują elektroninę optikos parduotuvę. Trecia-akiniu originaluma ir kokybe garantuoja musu buvimas Italijos rinkoje nuo 1980m. EstherOptica geriausio prekės ženklo saulės akiniai bei akinių rėmeliai už geriausią kainą. Daugiau nei 7000 saulės akiniai bei akinių rėmeliai. Pas mus išsirinksite rėmelius su įskaičiuotais aukštos kokybės korekciniais lęšiais už tikrai patrauklią kainą. EstherOptica akiniai viena iš madingiausių optikos sektoriuje akinių, saulės akiniai ir akinių rėmeliai parduotuvė. Mūsų parduotuvėje rasite ne tik „Carrera akiniai“ Moteriški akiniai ir vyriški akiniai bet 7000 originalių firminių saulės akiniai ir akinių rėmeliai. Prekėms taikoma oficialių gamintojų garantija. EstherOptica Stilingi italų akiniai. Vienas iš mados akinių optikos sektoriuje. Geriausi Moteriški Akiniai nuo saulės ir vyrams akiniai už geriausią kainą.

Rodoma 1–9 iš 243