Linksmų Šv. Kalėdų! Dovanojame 10€ nuolaidą
kupono kodas LT10

  • MiyoSmart Akinių lęšiai

    MiyoSmart

    Akinių lęšiai su technologija D.I.M.S.

     

     

MiyoSmart akinių lęšiai su technologija D.I.M.S.

HOYA korporacija ir Honkongo politechnikos universitetas bendradarbiavo kurdami naujus akinių lęšius trumparegystės kontrolei. Po daugelio metų mokslinių tyrimų ir klinikinių tyrimų, HOYA korporacija ir Honkongo politechnikos universitetas sukūrė revoliucinius akinių lęšius, pagrįstus „Defocus Incorporated Multiple Segment Technology“ technologija (D.I.M.S. technologija). Produktas buvo apdovanotas pagrindiniu prizu bei aukso medaliu 46-ojoje tarptautinėje išradimų parodoje, vykusioje 2018 m. balandžio mėn. Ženevoje.

Nauji lęšiai, kurie atrodo beveik kaip įprasti korekciniai lęšiai, buvo pristatyti kompanijos HOYA kovo simpoziume Šanchajuje. Balandžio mėnesį Honkonge kompanija surengė dar vieną trumparegystės kontrolės defopozės teorijos ir klinikinių rezultatų simpoziumą.
Taip pat gegužę HOYA fakultetas Budapešte surengė Tarptautinį trumparegystės simpoziumą.

MiyoSmart lęšiai su D.I.M.S. technologija susideda iš centrinės optinės zonos, skirtos regėjimo nuotoliui koreguoti (trumparegystė ir astigmatizmas), ir ją supančio kelių segmentų zonos, užtikrinančios nuolatinį trumparegišką defokusavimą ir besitęsiančios iki vidurinės lęšio periferijos. Lęšiai suteikia aiškų regėjimą ir tuo pačiu sukuria trumparegį fokusavimą regėjimui visais atstumais. Tai darydamas objektyvas naudoja natūralų mechanizmą, vadinamą „emmetropizacija“, kuriuo akies obuolys prisitaiko ir keičia savo formą, kad vaizdas būtų fokusuojamas, kaip tai daroma įprasto regėjimo atveju.

Dvejų metų dvigubai aklas tyrimas*, kuriame dalyvavo 160 kinų vaikų su trumparegyste, parodė, kad dėvint šiuos defokusinius akinius, labai sulėtėjo trumparegystės progresavimas ir ašinis akies obuolio pailgėjimas. Buvo įrodyta, kad vaikams, kurie kasdien naudoja MiyoSmart lęšius su D.I.M.S. technologija, trumparegystė progresavo 60% lėčiau, o 21,5% vaikų trumparegystė visiškai sustojo. Tyrimo metu gauti duomenys įtikinamai įrodo naujų lęšių nešiojimo efektyvumą trumparegystės progresavimui slopinti.

Miyosmart lęšiai – tai lengvas, efektyvus ir neinvazinis trumparegystės progresavimo valdymo būdas.

*dvigubai aklas tyrimas – toks klinikinis atsitiktinių imčių tyrimas, kai nei tyrėjas, nei tiriamasis nežino, kuriai grupei (poveikio ar kontrolinei) priklauso tiriamasis.

Ar jums reikia pagalbos?

+370 608 64146

Telefono numeris

Skambinti

info@estheroptica.lt

Norėdami gauti daugiau informacijos, atsiųskite el. laišką

rašyti

Slapukų politika | Privatumo politika | Taisyklės ir sąlygos | Keitimas ir grąžinimas

Copyright © 2020 Estheroptica Italy - Headquarters | Representative office - MB Estheroptica Lietuva,  Įmonės kodas 305442801 | Powered by: The Digital World
Open chat
1
Need help?
Hello
Can we help you?