Furla akiniai

Furla akiniai | Rafinuotumas, modernumas ir techniškumas. Furla akiniai saulės akiniai bei akinių rėmeliai patenkina jaunų žmonių poreikius. Ypatingi akiniai ir visų pirma labai didelės formos veda jaunus žmones iš proto.

 • Daugiau

  „Tarp elegancijos ir originalumo“
  Nuo 1927 metų itališkasis ženklas Furla kuria ir eksportuoja savo gamintas rankines, batus ir aksesuarus net į 65 valstybes visame pasaulyje.
  Furla interpretuoja itališkąjį stilių taikomojoje madoje, suteikdami jam specifinį kūrybos, elegancijos ir belaikiškumo prieskonį, siūlydami modernias ir eklektiškas kolekcijas, kuriose susipina naujausios mados tendencijos ir meistriškumas.
  Furlos akinių rėmelių kolekcija puikiai atspindi paties prekinio ženklo dvasią. Lengvos, aptakios ir elegantiškos linijos, skirtos reikliai, šiuolaikiškai, intriguojančiai ir savimi pasitikinčiai moteriai.
  Furla akiniai Moteriški akiniai ir vyriški akiniai | Tai nesenstančio žavesio kvintesencija su išskirtine ir šiuolaikiška kūryba, išlaikant požiūrį į prestižą ir naujoves. Todėl jis išlieka žymiausiu prekės ženklu tarp prabangių saulės akinių ir akinių rėmėlių gamintojų.
  Italijoje 35 metų patirtį turinti optika Estheroptica akiniai maloniai kviečia visus į naują elektroninę optikos parduotuvę. Trecia-akiniu originaluma ir kokybe garantuoja musu buvimas Italijos rinkoje nuo 1980m. EstherOptica geriausio prekės ženklo saulės akiniai bei akinių rėmeliai už geriausią kainą. Daugiau nei 7000 saulės akiniai bei akinių rėmeliai. Pas mus išsirinksite rėmelius su įskaičiuotais aukštos kokybės korekciniais lęšiais už tikrai patrauklią kainą. EstherOptica akiniai viena iš madingiausių optikos sektoriuje akinių, saulės akiniai ir akinių rėmeliai parduotuvė. Mūsų parduotuvėje rasite ne tik Furla akiniai Moteriški akiniai ir vyriški akiniai bet 7000 originalių firminių saulės akiniai ir akinių rėmeliai. Prekėms taikoma oficialių gamintojų garantija. EstherOptica Stilingi italų akiniai. Vienas iš mados akinių optikos sektoriuje. Geriausi Moteriški Akiniai nuo saulės ir vyrams akiniai už geriausią kainą.

Rodoma 1–9 iš 121