MiYOSMART lęšiai miopijos kontrolei Hoya (Japonija)

0.00

Kaina už 2vnt.

Prieš įsigyjant būtina pasikonsultuoti, prašome kreiptis tel. nr. +370 608 64146

Kaip išsirinkti tinkamo dydžio rėmelius

Galime pagaminti akinius su šiais lęšiais:

  • Įdedame juos į Jūsų turimus rėmelius
  • Galite rinktis iš mūsų turimų rėmelių, mūsų pasiūlymas su dešimt rėmelių pasimatavimui žiūrėti čia
Pridėti į norų sąrašą

Perkant būtina pasikonsultuoti

  • Italija⇒Marijampolė⇒Omniva paštomatą

    Nemokamas pristatymas nuo 9 iki 15 dienų per Omniva paštomatą (taikomas tik užsakymams nuo 90€ ir daugiau. Kai užsakymo suma mažiau, nei 90€ taikomas 3,00€ mokestis). Kadangi akiniai siunčiami iš Italijos, kurioje Omniva paslaugos neteikiamos, tik atvykus atskirai siuntai iš Italijos į Lietuvą (kas užtrunka iki dviejų savaičių), ji, sukūrus naują etiketę, įdedama į Omniva paštomatą.

Galimi pasiūlymai: Nemokamas pristatymas Lietuvoje ir
10 %
selected products
Peržiūrėkite taikomus produktus

rlka

Click to copy
Produkto kodas: miyosmart Kategorija:

Aprašymas

MiYOSMART lęšiai miopijos kontrolei

HOYA MiYOSMART (Japonija) yra novatoriški vaikų trumparegystės kontrolės akinių lęšiai, pagrįsti 6 metų klinikiniais tyrimais.

Naudojant D.I.M.S (Defocus Incorporated Multiple Segments) inovatyvią patentuotą technologiją, kurią kartu sukūrė Hoya (Japonija) ir Honkongo politechnikos universitetas, MiYOSMART lęšiai užtikrina regėjimo korekciją sukurdami trumparegystės defokusavimo efektą, naudojant šimtus tolygiai pasiskirsčiusių segmentų (korio struktūra), kurie žiedu supa centrinės optinės zonos periferiją. Nuolat nešiojant, trumparegystės defokusas gali apgauti akį ir sustabdyti akies obuolio augimą, sukeliantį trumparegystę. Lęšiai montuojami labai lengvai ir paprastai, nėra ribojimų akinių rėmeliams. Vaikai prisitaiko per 1-3d. ir nejaučia jokio regėjimo diskomforto, nes lęšio centras užtikrina netrukdomą aiškų vaizdą kasdieniniam nešiojimui.

MiYOSMART lęšiai pagaminti 1,59 indekso polikarbonato, jo lūžio rodiklis leidžia padaryti lęšius plonus ir lengvus. Lęšiai padengti specialia antirefleksine danga, kurią lengva valyti. Eye Shield technologijos dėka suteikiama papildoma apsauga nuo įbrėžimų, dūžių bei UV spindulių.

Buvo atlikti platūs klinikiniai tyrimai (2, 3 ir 6 metų), kuriuose dalyvavo 183 Azijos bei Europos vaikai ir rezultatai buvo įrodyti (žr. Moksliniai MiYOSMART įrodymai).

 

 

Papildoma informacija

Korekciniai lęšiai

Monofokaliniai, Technologija D.I.M.S.

Lęšių tipas

Skaidrūs

Dangos tipas

Antirefleksinė danga

Lęšių indeksas

1.59