Ray Ban akiniai

Ray-Ban Moteriški ir vyriški akiniai | Tai nesenstančio žavesio kvintesencija su išskirtine ir šiuolaikiška kūryba, išlaikant požiūrį į prestižą ir naujoves. Todėl jis išlieka žymiausiu prekės ženklu tarp prabangių saulės akinių ir akinių rėmėlių gamintojų.

 • Daugiau

  „Ray-Ban“ – vienas žinomiausių ir garsiausių akinių prekės ženklų, dėl kurio iš proto eina net pasaulinio lygio garsenybės.
  Viskas prasidėjo 1930 metais, kai vis aukščiau ir aukščiau į dangų kylančių karinių lėktuvų pilotai pradėjo skųstis, kad juos akina saulė. Stipri šviesa pilotams netgi sukeldavo intensyvų galvos skausmą. Norint išspręsti šią problemą, su kuria susiduria lėktuvų pilotai, buvo sukurti specialūs akiniai su žaliais lęšiais, saugančiais akis nuo saulės spindulių. Tai ir buvo „Ray-Ban“ gimimas bei pasakiškos sėkmės istorijos pradžia.
  „Ray-Ban“ – nemirštanti klasika, kuri yra išskirtinė ne vien savo įspūdingomis akinių rėmelių, akinių lęšių formomomis bei funkcinėmis savybėmis. Tai kur kas daugiau – tai kultinis kūrinys, vienas ryškiausių praėjusio šimtmečio mados atributų ir, panašu, viena iš nedaugelio stiliaus detalių, kuriai galima prognozuoti amžinybę.
  Pasirenkant sudėtingas medžiagas naujoje Ray-Ban akiniai kolekcijoje sujungiami šiuolaikiškas jausmas, retro estetika ir neprilygstamas dizainas. Šis dizainas padėjo Ray-Ban tapti žymiu akinių gamintoju.

  Italijoje 35 metų patirtį turinti optika Estheroptica akiniai maloniai kviečia visus į naują elektroninę optikos parduotuvę. Trecia-akiniu originaluma ir kokybe garantuoja musu buvimas Italijos rinkoje nuo 1980m. EstherOptica geriausio prekės ženklo saulės akiniai bei akinių rėmeliai už geriausią kainą. Daugiau nei 7000 saulės akiniai bei akinių rėmeliai. Pas mus išsirinksite rėmelius su įskaičiuotais aukštos kokybės korekciniais lęšiais už tikrai patrauklią kainą. EstherOptica akiniai viena iš madingiausių optikos sektoriuje akinių, saulės akiniai ir akinių rėmeliai parduotuvė. Mūsų parduotuvėje rasite ne tik Ray-Ban Moteriški ir vyriški akiniai bet 7000 originalių firminių saulės akiniai ir akinių rėmeliai. Prekėms taikoma oficialių gamintojų garantija. EstherOptica Stilingi italų akiniai. Vienas iš mados akinių optikos sektoriuje. Geriausi Moteriški Akiniai nuo saulės ir vyrams akiniai už geriausią kainą.

Rodoma 1–9 iš 599